Defibrylatory AED

Defibrylatory AED
Defibrylator to urządzenie medyczne, które służy do wykonania zabiegu defibrylacji serca, czyli przywrócenia serca do normalnej, regularnej pracy. Stworzono defibrylatory AED, dzięki którym, każdy człowiek bez wykształcenia medycznego może go obsługiwać. Defibrylator AED to automatyczny defibrylator zewnętrzny, który może obsługiwać każdy dzięki wbudowanym poleceniom głosowym i wizualnym. Urządzenia te są montowane w różnych publicznych miejscach takich jak: stacje dworcowe PKP, stacje metra, centra handlowe, pływalnie, stacje benzynowe, supermarkety czy miejsca kultury np. amfiteatry, kina i teatry.

Mimo, że są one umieszczane w co raz to większej ilości miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi to nadal jest ich za mało np. w Warszawie, czyli najliczniejszym mieście w Polsce jest ich tylko 187 sztuk, na drugim miejscu pod względem ilości jest Kraków 83 sztuki, a na trzecim Katowice 66 sztuk.
Defibrylatory AED – nasza oferta
W sklepie sklep.szkolimy.net znajdą Państwo różnego rodzaju defibrylatory AED. W swojej ofercie mamy jeden z najbardziej znanych i sprawdzonych defibrylatorów, czyli Defibtech Lifeline z 7-letnią baterią. Został on umieszczony w ponad 150 000 miejscach na całym świecie – ta liczba może świadczyć o jego niezawodności. Kolejnym produktem w naszej ofercie jest Defibrylator AED DefiSign Life zaprojektowany przez szwajcarską firmę Schiller Medical. Jego przestępna cena oraz prostota użycia sprawiają, że klienci często go wybierają. Poza tym firma daje 10 lat gwarancji, co jest rekordem w tej kategorii sprzętów. Następny to Defibrylator AED LIFEPAK 1000, który uznawany jest za najbardziej skuteczne urządzenie w ratownictwie medycznym. Jest dostosowany do obecnych jak i przyszłych protokołów oraz jest najdroższym sprzętem w tej kategorii w naszym sklepie. Najczęściej do wszystkich sprzętów dodawane są małe apteczki, w których skład wchodzi: maseczka do sztucznego oddychania, maszynka do golenia, dwie pary rękawiczek oraz gazik do dezynfekcji, a czasami również nożyczki.

W naszym sklepie sklep.szkolimy.net w tej kategorii mogą Państwo znaleźć jeszcze kilkanaście innych defibrylatorów AED. Na pewno każdy znajdzie ten który najbardziej będzie mu odpowiadał. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników