Elektrody do defibrylatora

Podczas zatrzymania pracy serca niezbędne jest posiadanie defibrylatora. Dzięki defibrylatorom AED każdy człowiek jest w stanie przeprowadzić defibrylację i przywrócić serce osoby poszkodowanej do prawidłowego funkcjonowania. Jednak do wykonania tej czynności będziemy potrzebować jeszcze kilku innych rzeczy, między innymi elektrody do defibrylatora. Elektrody do defibrylatora są kluczowym elementem, który odpowiada za prawidłową reanimację serca. Bez nich nie jesteśmy w stanie przeprowadzić reanimacji serca.
Elektrody do defibrylatora – nasza oferta
W naszym sklepie sklep.szkolimy.net zakupią Państwo różnego rodzaju elektrody do defibrylatora. W ofercie mamy elektrody do takich defibrylatorów jak: DefiSign Life dla dorosłych i dla dzieci, ZOLL AED PLUS (elektrody CPR-D-Padz dla dorosłych), Defibtech Lifeline dla dorosłych i dla dzieci, LIFEPAK 1000 dla dorosłych i dla dzieci, AED ME PAD CU SP1 dla dorosłych i dla dzieci, Philips FRx SMART PADS II, ZOLL AED 3 CPR Uni-Padz oraz ZOLL AED PLUS zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. W zależności od modelu ich trwałość może być różna od 2 lat nawet do 5 lat. Niektóre są dedykowane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, jednak są też takie, które są wyłącznie dla dorosłych lub tylko dla dzieci. Najbardziej uniwersalnym wyborem będą te, które przeznaczone są zarówno dla tych starszych jak i młodszych jednak one najczęściej dedykowane są najnowszym defibrylatorom. Z dodatkowych informacji to elektrody do defibrylatora mogą być jedno- lub dwuczęściowe, to zależy od wybranego modelu.

W tym dziale można również znaleźć Elektrody-baterie PAD-PAK do Samaritan PAD dla dorosłych oraz Elektrody-baterie PEDI-PAK do Samaritan PAD dla dzieci. Powyższe Elektrodo-baterie są samoprzylepne i zintegrowane z baterią. Są to produkty kompatybilne z każdym modelem defibrylatora Samaritan PAD. Natomiast okres przydatności użytkowania wynosi aż 4 lata. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele modeli nie tylko elektrod, ale mamy także bardzo duży wybór defibrylatorów AED oraz defibrylatorów do szkoleń. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą produktów do naszego sklepu na stronę sklep.szkolimy.net Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie 1–16 z 26 wyników