Drobny sprzęt ratowniczy

Drobny sprzęt ratowniczy
Sprzęt ratowniczy, nie ważne jak drobny często znacząco wpływa na zachowanie na miejscu wypadku. Jeśli wszystko masz pod ręką nie musisz szukać! Drobny sprzęt, czy to w formie breloka czy zestawu, który zmieści się w malej kieszeni plecaka czy torby to świetna opcja dla tych, którzy potrzebują być przygotowani na każdą ewentualność.

Poza drobnymi akcesoriami zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sprzętów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników, wyposażenia karetki, wozu strażackiego, miejsca pracy i nie tylko. A to nie wszystko! Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają również profesjonalne i kompleksowe ćwiczenia.
Specjalistyczny sprzęt dla ratowników i nie tylko
W naszym sklepie znajdziecie wszelkiego rodzaju drobne akcesoria, wspomagające pracę na miejscu wypadku. Wszystko, od nożyczek ratowniczych przez maski do CPR i folie NRC, na zestawach do zabezpieczenia amputowanych kończyn. Polecamy zaznajomić się z ofertą innowacyjnych czujników głębokości uciśnięć klatki piersiowej – drobne akcesoria tego typu znacząco wpływają na szybkość przyswajania sobie przez szkolonego technik resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Glukometry, pulsykometry napalcowe, opatrunki wentylowe, sztuczny lód, zamrażacz Icemix czy wybijak do szyb z funkcją cięcia pasów – jak widzicie, zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie ze znajdowały się wszystkie niezbędne akcesoria, które mogą przydać się podczas kryzysowej sytuacji.
Sprzęt ratowniczy – bogata oferta dla każdego
W naszej ofercie znajdziecie profesjonalny sprzęt – wszystko co jest potrzebne do wstępnego opatrzenia, stabilizacji, ewakuacji oraz transportu poszkodowanego z miejsca wypadku. Sprzęt do unieruchomiania kończyn, nosze i deski ratownicze, wyposażenie ratownicze na basen, kąpielisko, do karetki i ambulansu, dla straży.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie 1–16 z 25 wyników