Fantomy szkoleniowe

Fantom szkoleniowy

Fantom szkoleniowy to produkt wspomagający naukę udzielania pierwszej pomocy. Rozróżniamy ze względu na wielkość fantomy do nauki resuscytacji niemowlęcia, dziecka i osoby dorosłej. Wskaźniki w fantomach do udzielania pierwszej pomocy możemy podzielić na elektroniczne: migające diody np. w fantomach Prestan.

Firma Laerdal proponuje Little Junior QCPR. Jest to niedrogi manekin do treningu resuscytacji krążeniowo oddechowej u dziecka. Manekin posiada niezbędne elementy anatomiczne dziecka. Dzięki systemowi QCPR można na bieżąco monitorować jakość wykonywanej resuscytacji za pomocą aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne. Zapraszamy również do zakupu panelu kontrolnego przeznaczonego do współpracy z manekinami firmy Laerdal z serii QCPR. Ekran wyświetla pomiar obecnie wykonywanych ćwiczeń RKO. Urządzenie monitoruje głębokość i częstość ucisków, objętość oddechową, a także błędy relaksacji klatki piersiowej.

Manekin amerykańskiej firmy PRESTAN to ciekawa propozycja produktowa przeznaczona do nauki udzielania pierwszej pomocy osobie dorosłej. W manekinie uwzględniono wszystkie niezbędne elementy anatomii dorosłego człowieka tak, aby umożliwić realistyczny trening podstawowych umiejętności z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Świetną okazją do poszerzenia swojego zestawu fantomów szkoleniowych, kiedy prowadzicie kompleksowe szkolenia z resuscytacji krążeniowo oddechowej, jest zestaw trzech manekinów szkoleniowych do prowadzenia zajęć CPR. Zawiera fantomy osoby dorosłej, dziecka oraz niemowlęcia. Wszystkie posiadają sygnalizację poprawności wykonywania uciśnięć klatki piersiowej w postaci diody LED.
Fantom szkoleniowy to nie jedyny sprzęt szkoleniowy w naszym sklepie
Uzupełnieniem wyposażenia szkoleniowego może być kamizelka do nauki postępowania z zadławieniem – ACT FAST. Służy ona do nauki udzielania pierwszej pomocy w sytuacji zakrztuszenia, czy to za pomocą rękoczynu Heimlicha czy też poprzez silne uderzanie między łopatkami. W zestawie poza kamizelką znajduje się worek transportowy oraz ciała obce wielokrotnego użytku. Ważnym produktem są również maseczki na rolce do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W rolce znajduje się 36 sztuk. Idealnie nadają się na szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz do prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Opakowane zawiera dyspenser.

Nie czekaj! Nasz Sprzęt szkoleniowy czeka na Ciebie już dziś. Odwiedź także naszego Facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14