Zestawy szkoleniowe

Zestawy szkoleniowe – ratownictwo medyczne
Oferujemy zestawy szkoleniowe dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni dla Ciebie. Dostępne są trzy warianty różniące się ilością elementów. W pierwszym z nich dostępny jest fantom osoby dorosłej Fantom osoby dorosłej Laerdal Little Anne QCPR wraz z defibrylatorem szkoleniowym XFT-120C+. Kolejnym dostępnym wariantem są fantomy Laerdal Little Family QCPR wraz z defibrylatorem szkoleniowy XFT-120C+. Trzecim zestawem jest zestaw 3 fantomów z diodami LED Prestan + defibrylator szkoleniowy XFT-120C+. Zestawy są gotowe i w pełni skompletowane do szkoleń i pokazów. Nie musisz już szukać poszczególnych elementów wystarczy jeden z naszych zestawów. Oferowane przez Nas produkty są wysokiej jakości oraz gotowe do użycia.

Little Anne QCPR to fantom stworzony do nauki i treningu resuscytacji krążeniowo- oddechowej.

Technologia QCPR w którą wyposażone są wszystkie fantomy w naszej ofercie to innowacyjny sposób pozwalający na kontrolę poprawności przeprowadzonego treningu. Dzięki tej technologii raport zostanie wysłany do bezpłatnej aplikacji mobilnej i w każdym miejscu możesz zweryfikować swój wynik.

Defibrylator, w który wyposażone są wszystkie trzy zestawy posiada pilot zdalnego sterowania. Dostępne są dwa warianty językowe do wyboru polski oraz angielski. Urządzenie wyposażone jest w diodę migoczącą 100 razy na minutę jest to częstotliwość prawidłowego uciskania serca. Do wyposażenia zalicza się również karta plug in, którą w przypadku zapełnienia należy wymienić. Urządzenie jest kompatybilne z każdym rodzajem manekina. Zasilane jest na dwa sposoby pierwszy z nich to forma zasilacza drugi zaś na baterię.

Jeżeli masz wątpliwości oraz interesują Cię zestawy szkoleniowe koniecznie skontaktuj się z nami oraz odwiedź nas na facebooku i dowiedz się więcej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9