Zakłady pracy

W codziennej pracy w firmie, zakładzie czy biurze zdażają się wypadki. Z większością małych wypadków można poradzić sobie w miejscu pracy – pod warunkiem, że ma się pod ręką dobrze zaopatrzoną apteczkę. Przepisy BHP (pierwsza pomoc) wymagają od wszystkich pracodawców zapewnienia odpowiedniego i właściwego sprzętu pierwszej pomocy, urządzeń i wykwalifikowanych osób, aby pracownicy mogli otrzymać natychmiastową pomoc w przypadku zranienia lub choroby w pracy. Nie ma obowiązkowej listy przedmiotów, które należy umieścić w apteczce pierwszej pomocy – w dużej mierze zależy to od tego, jakie są potrzeby Twojej firmy. Na przykład, firma budowlana wysokiego ryzyka potrzebuje bardziej specjalistycznego sprzętu niż środowisko biurowe. Miejsca pracy o niskim ryzyku, takie jak małe biuro, powinny posiadać przynajmniej apteczkę oraz osobę wyznaczoną do udzielania pierwszej pomocy. Apteczka pierwszej pomocy to konieczny element każdego biura czy zakładu pracy.

Zakłady pracy – apteczka pierwszej pomocy

W naszym sklepie sklep.szkolimy.net znajdą Państwo trzy zestawy pierwszej pomocy, które pozwolą na opatrzenie rany lub zabezpieczenie urazu do przyjazdu pogotowia.

Apteczka pierwszej pomocy typu “A” to specjalnie skonstruowana torba niewielkich rozmiarów dedykowana małym, kilkuosobowym przedsiębiorstwom. Idealnie nadaje się do takich miejsc jak: biura, hale, magazyny, pojazdy, gospodarstwa domowe itp.

Apteczka pierwszej pomocy ZPP “B” to specjalnie skonstruowana torba zawierająca komplet opatrunków i podstawowych sprzętów ratowniczych, dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom. Idealnie nadaje się do takich miejsc jak: biura, hale, magazyny, pojazdy, gospodarstwa domowe itp.

Apteczka zestaw pierwszej pomocy ZPP “C” to specjalnie skonstruowana torba zawierająca duży komplet opatrunków i podstawowych sprzętów ratowniczych, dedykowana średnim i dużym przedsiębiorstwom. Idealnie nadaje się do takich miejsc jak: biura, hale, magazyny i inne miejsca o dużych powierzchniach.

Zawartość każdego z powyższych zestawów można dowolnie modyfikować wedle życzenia Klienta. Gdyby się Państwo zdecydowali na taką opcję to zapraszamy do wcześniejszego kontaktu.

Trzy powyższe torby znajdą Państwo w zakładce zakłady pracy w naszym sklepie internetowym sklep.szkolimy.net Oprócz tego, na naszej stronie mamy także zestawy ratownicze, defibrylatory AED, defibrylatory szkoleniowe, a także różnego rodzaju materiały opatrunkowe oraz torby i plecaki. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3