przylbice ochronne opole

Przyłbice ochronne PREMIUM

Przyłbice ochronne, to najskuteczniejszy sposób na ochronę osoby narażonej na częsty kontakt z dużą liczbą innych osób. Przyłbice doskonale sprawdzają się zarówno w służbach – korzystają z nich lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, jak i na innych stanowiskach pracy – sklepach, stacjach benzynowych czy innych, różnego rodzaju punktach obsługi klienta.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się wiele niskiej jakości, wręcz jednorazowych przyłbic, tworzonych z materiałów niskiej jakości, źle sprofilowanych. Skutkuje to między innymi tym, że wykonane zwykle z plastiku czy plexi przyłbice podczas dezynfekcji alkoholem robią się matowe i tracą przezroczystość. Warto także zwrócić uwagę na mocowanie, które bezpośrednio przekłada się na komfort osoby, która często przez wiele godzin ma pracować w przyłbicy na głowie.     

Aktualnie oferujemy Państwu dwa rodzaje przyłbic premium:
Przyłbice ochronne PREMIUM PRO – w kolorze czarnym
Przyłbice medyczne PREMIUM – w kolorze białym

Oferowane przez nas przyłbice to profesjonalny produkt wzorowany na przyłbicach spawalniczych, wykonany z wysokiej jakości elementów, a przezroczysta osłona przyłbic wykonana jest z poliwęglany odpornego na dezynfekcję alkoholem i wysoką temperaturę.

Produkty można nabyć, dokonując zakupu bezpośrednio w naszym sklepie internetowym lub w przypadku zamówień hurtowych – kontaktując się z biurem.

Z oferowanych przez nas przyłbic korzystają m.in. ratownicy medyczni Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego, personel wielu szpitali i funkcjonariusze różnych służb, sprzedawcy w sklepach, na stacjach benzynowych etc. Oferujemy sprzedaż w ilościach detalicznych oraz hurtowych.   

Towar dostępny jest OD RĘKI W OPOLU – możliwy odbiór osobisty, dowóz pod wskazany adres lub wysyłka kurierem. Przy zamówieniach hurtowych cena jest ustalana indywidualnie.

tel. 735 151 393
biuro@profiprotect.pl

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Przyłbica – osłona twarzy spełnia wymagania normy EN 166:2001 oraz dyrektywy 89/686/EWG, potwierdzone certyfikatem oceny typu WE, wydanym przez jednostkę notyfikowaną Centralny Instytut Ochrony Pracy PIB. Nr jednostki notyfikującej: 1437 rozporządzenia 2016/425. Wraz z osłoną można stosować okulary lecznicze.

Oferowana przez nas przyłbica chroni oczy i twarz przed odpryskami ciał stałych, powstającymi podczas pracy m.in. przy ręcznej i maszynowej obróbce metali, drewna i tworzyw o średniej energii uderzenia, odpowiadającej uderzeniu kulką o masie 0,86 g. z prędkością 120 m/s.

Przyłbica – osłona twarzy może chronić oczy i twarz przed rozbryzgami cieczy szkodliwych, np. podczas sporządzania roztworów środków ochronnych roślin, przelewania kwasów lub zasad. Ochrona przed rozbryzgami cieczy m.in: kwasów (siarkowy, solny, siarkowodorowy, azotowy, fosforowy), alkoholi o niskim stężeniu, np. 25% stężenia amoniaku, alkoholu z wyjątkiem metylowego, węglowodorów alifatycznych, detergentów, paliwa, olei (mineralne, zwierzęce, roślinne), olei silnikowych.

Stosowanie przyłbicy z poliwęglanu przy pracy z alkoholem metylowym, roztworami silnie alkalicznymi, estrami, ketonami, eterami zapewni spełnianie funkcji ochronnych, ale trwałość osłony będzie zależała od tego, jak długo i jak często szybka osłony będzie narażona na kontakt z tymi czynnikami.

Opole – Wrocław – Katowice – cała Polska

przylbica ochronna premium
przylbica ochronna premium
przylbica ochronna opole
przylbica ochronna premium
przyłbica medyczna premium